SPORTOVI
Nogomet
Modrić ušao s klupe

VIDEO Real na Mbappeov pogon upisao pobjedu: Francuz zabio dva pogotka

Hrvatski kapetan Luka Modrić je dobio priliku s klupe umjesto dvostrukog strijelca Kyliana Mbappea.

Kylian Mbappe (Foto: Afp)

Real Madrid je svladao Betis u susretu četvrtog kola španjolske La Lige rezultatom 2:0, a junak susreta bio je Kylian Mbappe.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, no Madriđani su slomili gostujući otpor nakon sat vremena igre. U 67. minuti Mbappe je zabio na asistenciju Federica Valverdea koji ga je proigrao petom, a u 75. minuti je povećao vodstvo na 2:0.

Francuz je bio precizan s bijele točke i tako osigurao novi trobod za Kraljevski klub koji se nakon četiri odigrana kola nalazi na drugom mjestu španjolskog nogometnog prvenstva s osam osvojenih bodova. Na prvom mjestu se nalazi Barcelona koja ima maksimalni bodovni učinak.

Dodajmo kako je hrvatski kapetan Luka Modrić dobio priliku od 84. minute, kad je na terenu zamijenio Mbappea.

Pogodak Kyliana Mbappea za 1:0 možete vidjeti OVDJE.

Sergej Jakirović Jakirović: "Upozoravao sam momčad na to. Mislim da će nas ostati samo 13" divider

Rijeka - Dinamo VIDEO Napadač Rijeke krenuo prema Nevistiću, a onda se dogodilo ovo: Domaćini su burno reagirali divider

Bruno Petković Bruno Petković zabio gol za vodstvo Dinama protiv Rijeke na Rujevici divider