Košarka
SPORTOVI
Košarka
Nema drugog objašnjenja

Srbi bjesne nakon poraza od SAD-a: "Igrali smo fantaziju od košarke, a onda su tri anonimca..."

U polufinalu Olimpijskih igara reprezentacija SAD-a porazila je Srbiju rezultatom 95:91.

Bogdan Bogdanović (Foto: Afp)

Premda su veliki dio utakmice bili u zaostatku u finalu Olimpijskih igara, protiv Francuske će igrati američki košarkaši, pobijedili su u polufinalu Srbiju 95:91.

Bio je to susret u kojem je Srbija vodila sve do dvije minute i 15 sekundi prije kraja, ali presudila je zadnja četvrtina SAD-a i 32:15 u tih deset minuta. U završnici se dogodio potpuni preokret i u finalu će Amerikanci igrati protiv domaćina Francuske, baš kao prije tri godine u Tokiju.

"Srbija igrala fantaziju, sudci pogurali SAD..."

Srpskim medijima očito je teško pao takav dramatičan poraz, a portal MozzartSport izvijestio je o utakmici naslovom:

"Srbija igrala fantaziju od košarke 36 minuta, sudci pogurali SAD do finala".

U članku se nastavlja:

"Kakva je to bila košarka, kakva je to bila igra punih 36 minuta! Nervoza je cijepala 'Dream Team', ali kada je prijetilo da će se dogoditi najveća senzacija Olimpijskih igara i da će 12 najvećih američkih košarkaških zvijezda ispasti prije finala i meča s domaćinom, na scenu su stupila trojica anonimnih sudaca, koji su pogurali SAD taman koliko je bilo potrebno za preokret i za pobjedu - 95:91.

"Nema koraka za Lebrona i Embiida..."

Žalbe su također podnesene na navodne korake jednog od najboljih igrača svih vremena i Joel Embiida

"Nema koraka za LeBrona Jamesa i Joela Embiida , kao ni prekršaja u obrani, s obzirom na to da u drugom poluvremenu, u obje četvrtine, reprezentacija SAD-a gotovo da nije ni ušla u bonus."

Osijek - Zira VIDEO Svi su čekali kraj utakmice, a onda se dogodilo ovo: Pogledajte kako je Osijek prosuo pobjedu divider

Gennaro Gattuso VIDEO Pogledajte Gattusov ispad bijesa: Zbog Perišića se zatrčao prema klupi pa napravio ovo divider

Sydney Mclaughlin-Levrone Sjajna Amerikanka u Parizu uzela zlato i popravila vlastiti svjetski rekord otprije nekoliko mjeseci divider