Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Kakva drama!

VIDEO Svi su čekali kraj utakmice, a onda se dogodilo ovo: Pogledajte kako je Osijek prosuo pobjedu

Osijek je remizirao 1-1 s Zirom u trećem pretkolu Konferencijske lige nakon velike pogreške Duartea na samom kraju dvoboja.

Osijek - Zira (Foto: Marin Franov)

U prvom susretu 3. pretkola Konferencijske lige Osijek je na Opusa Areni odigrao 1:1 protiv Zire primivši pogodak u šestoj minuti nadoknade iz jedanaesterca.

Osijek je poveo u 38. minuti golom Antona Matkovića, nakon dominantne izvedbe Bijelo-plavih u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme igralo se u sporijem tempu, ali na samom kraju su gosti pojačali inicijativu.

Osijek krstario kroz drugi dio, a onda je stigla kazna

Prvi udarac u okvir gol su zabilježili u 90. minuti, pucao je Mutsinzi, no Čavlina je bio siguran. Nažalost, četiri minute kasnije Zira je dobila kazneni udarac. Duarte je srušio Utziga, a sudac je pokazao na bijelu točku. VAR je potvrdio prekršaj, a pogodak za 1-1 zabio je Utzig.

Gol Matkovića, prekršaj za kazneni udarac i gol Zire pogledajte OVDJE.

Niko Galešić slavi pogodak Teška utakmica na Rujevici: Rijeka propustila šansu, Bijeli se ukočili s igračem više divider

Braća Sinković VIDEO Sinkovići otkrili što se događalo u završnici utrke: "Mi uopće nismo vidjeli gdje su Englezi" divider

Selfi sa Sinkovićima VIDEO Pogledajte kako su braća Sinković iznenadila voditelje Dnevnika Nove TV divider