SPORTOVI
Nogomet
Naizgled ga naljutio

Što je to Fabregas rekao Guardioli da je zaslužio ovakav potez?

Na utakmici Barcelone i Valencije, trener domaćina naizgled je grubo odgurnuo svog igrača Cesca Fabregasa...

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Nedjeljna utakmica, ujedno i derbi 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva završila je i više nego uvjerljivom pobjedom Barcelone, koja je pred svojim navijačima s uvjerljivih 5:1 pobijedila Valenciju.

I dok su se svi divili novoj majstoriji Lionela Messija koji je u odličnoj utakmici postigao čak četiri pogotka i zabilježio asistenciju, kamere su zabilježile zanimljivi detalj iu 77. minute. Naime, tada je trener katalonskog kluba Josep Guardiola s travnjaka na Camp Nou povukao Cesca Fabregasa, a u igru poslao Thiaga Alcantara, no odlazeći s terena, Fabregas je dobio neočekivani zahvat od trenera.

Kao što se može vidjeti iz priloženog videa, Guardiola je prvo zagrlio Fabregasa, nešto mu došapnuo i onda ga samo naizgled grubo uhvatio za vrat i gurnuo. Iako se moglo zaključiti kako se radi o čitanju bukvice, Fabregasov izraz lica govori kako ipak nije bilo riječi o teškim riječima, već baš suprotno.