Ostali sportovi
SPORTOVI

New York Giantsi vodili su pred svojim navijačima protiv Philadelphia Eaglesa 24:3 na poluvremenu. A onda je u posljednjoj četvrtini uslijedio rijetko viđeni come-back uz spektakularan i dramatičan završetak…

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

DeSean Jackson, igrač NFL momčadi Philadelphia Eagles, u posljednjim trenucima utakmice protiv Giantsa u New Yorku postigao je touch-down kakav se rijetko viđa za pobjedu svoje momčadi 38:31 i prvo mjesto u diviziji.

Ukratko, Giantsi su prije ulaska u posljednju četvrtinu utakmice vodili s ogromnom razlikom od čak 21 poena pa do kraja utakmice sve prokockali.

Eaglesi su tako u posljednjoj četvrtini postigli čak četiri touch-downa (polaganja), a potez utakmice i zasigurno jedan od najboljih pogodaka u posljednjih nekoliko godina postigao je ponajbolji igrač Eaglesa DeSean Jackson. On je pri rezultatu 31:31 nakon ispucavanja igrača Giantsa Matta Dodgea uhvatio loptu (u prvi tren mu je čak i ispala) i u nevjerojatnom sprintu (točno 65 jardi) uspio je postići pogodak za veliko slavlje Eaglesa!

Video snimka ovog dramatičnog dvoboja – u kojem je veliku ulogu odigrao i sjajni Michael Vick - dovoljno govori…