SPORTOVI
Nogomet
žuta podmornica opet plovi

Visoka pobjeda Villarreala na krilima sjajnog Santija Cazorle

Uoči utakmice momčadi su bile bodovno izjednačene, a na kraju je Žuta podmornica otplovila do novih bodova.

Santi Cazorla (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Villarreal je u prvoj utakmici sedmog kola španjolske Primere s 5:1 pobijedio Betis.

Ekambi je zabio za vodstvo u 39. minuti nakon kornera koji je izveo Santi Cazorla. Emerson je izjednačio u 48., ali Cazorla je u 68. minuti realizirao penal za vodstvo.

Ekambi je povisio na 3:1 drugim golom u 76. minuti, a posao su u sudačkoj nadoknadi dovršili Moreno i Chukwueze.

Villarreal je pobjedom privremeno skočio na peto mjesto s 11 bodova, dok je Betis deveti s osam. Vodi Real Madrid s 14, slijede s po 13 Real Sociedad i Atletico Madrid. U subotu (21:00) na rasporedu je gradski derbi Atletica i Reala.

Novi spektakularan pogodak postigao je Bruno Durdov! 😳

2. minuta, prvijenac Ivana Rakitića u SuperSport HNL-u 👏

Kraj utakmice, pobjeda Dinama u Varaždinu!