Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Gruba pogreška golmana

VIDEO Komedija u Armeniji: Hajdukovi "krvnici" primili tragikomičan gol, u nastavku - nestalo struje

Utakmica Noah - Ružomberok prekinuta je sredinom drugog poluvremena.

Igrači Ružomberoka (Foto: Ante Čizmić/Cropix)

Prva utakmica play-offa Konferencijske lige između armenskog Noaha i slovačkog Ružomberoka prekinuta je nakon 68 minuta igre pri vodstvu domaćina od 1:0.

Razlog je nestanak struje. U jednom trenutku reflektori su se samo ugasili na cijelom stadionu je nestalo električne energije i došlo je do prekida. Neko vrijeme su Armenci radili na otklonjivanju kvara i uspjeli su, pa se dvoboj nastavio.

Inače, Noah je mrežu Ružomberoka zatresao već u četvrtoj minuti, nakon grube pogreške vratara Tomaša Fruhwalda. Čovjek koji se prošli tjedan na Poljudu pretvorio u Gianluigija Buffona iz najboljih dana i u dvije utakmice je obranio baš sve što su igrači Hajduka uputili u okvir njegova gola, napravio je na početku utakmice u Armeniji katastrofalnu pogrešku.

Umjesto da prihvati jedan potpuno bezazleni centaršut, njemu je lopta ispala iz ruku pa Noahov Portugalac Goncalo Gregorio nije imao težak posao. Taj gol možete vidjeti OVDJE.

U 78. minuti Gor Manvelyan je realizirao jedanaesterac za 2:0. Konačnih 3:0 u trećoj minuti sudačke nadoknade postavio je Matheus Aias.