Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Kako?

VIDEO Petković mu servirao loptu za prvi gol u Dinamu, ali uslijedio je nestvarni promašaj

Juan Cordoba je ovog ljeta stigao u Dinamo kao veliko pojačanje na poziciji krilnog napadača.

Juan Cordoba (Foto: Ronald Goršić/Cropix)

Dinamo je uz dosta muke svladao Banjole (1:3) za plasman u osminu finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Plavi su tek u 86. minuti slomili otpor domaćina, zabio je Arijan Ademi za 1:3, a samo koju minutu kasnije imali su veliku prigodu i za četvrti pogodak.

Bruno Petković je sve napravio, visoko je pritisnuo domaćeg vratara, oduzeo mu lopte te servirao Juanu Cordobi čistu šansu za prvi pogodak u plavom dresu, no Kolumbijac je s male udaljenost poslao loptu preko vrata.

Navijači su se hvatali za glavu, a ni Cordoba nije mogao vjerovati što je upravo promašio.

Veliki promašaj Juana Cordobe možete vidjeti OVDJE.

Alen Vitasović FOTO Poznati Hrvat pratio utakmicu Dinama iz prvih redova: Snimio je pjesmu o Hajduku divider

Kup Poznati parovi osmine finala Kupa: Čeka nas spektakl, Dinamo i Hajduk u istom gradu divider

Matko Tepšić Golman Banjola ostao ležati na travnjaku: Znate li zašto je Dinamova liječnička služba morala reagirati? divider