Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Ovo nisu očekivali

Dinamov protivnik u Ligi prvaka doživio neočekivani debakl: Zagrepčanin i društvo primili petardu

Slovan Bratislava i Dinamo u Ligi prvaka igraju 5. studenog u slovačkoj prijestolnici.

Marko Tolić (Foto: Afp)

Dinamov protivnik u novom formatu Lige prvaka, Slovan Bratislava je doživjela veliki debakl! U susretu šestog kola slovačkog prvenstva pretrpjeli su težak poraz na domaćem terenu od Žiline (0:5).

Već na poluvremenu bilo je 0:2 za goste, zabili su Kapralik i Hranica, a u drugom poluvremenu vidjeli smo još tri pogotka. U 58. minuti Duriš je povisio na 0:3, mreže su mirovale do 80. minute, a onda je zablistao Sauer s dva pogotka.

To je težak udarac za Marka Tolića i društvo, ali unatoč "petardi" ostali su na vodećem mjestu prvenstvene ljestvice s 12 osvojenih bodova u pet odigranih kola.

Dinamo - Hajduk Promijenjen termin najvećeg hrvatskog derbija: Dinamo i Hajduk igrat će na radni dan divider

Giacomo Perini Šok u Parizu! Susjedi ostali bez medalje, organizatori otkrili veliku prevaru divider

Ivan Radeljić Nova smjena trenera u HNL-u: Posljednji poraz upalio alarm uprave kluba divider