drugi remi Nerazzurra

Inter slomio zube u predgrađu Milana, bod spasili pogotkom u sam smiraj susreta

Nogometaši Monze i milanskog Intera remizirali su 1:1 u 4. kolu Serie A.

Thuram i Pavard (Foto: Afp)

U susretu 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Monza i Inter su odigrali 1:1.

Bio je to susret u kojem je talijanski prvak dominirao, međutim Inter na koncu može biti i sretan bodom jer je Monza povela u 81. minuti golom Danyja Mote.

Armando Izzo je ubacio u kazneni prostor, Mota je nadskočio Benjamina Pavarda i glavom zabio za vodstvo domaćina.

Inter je uspio izjednačiti u 88. minuti golom Denzela Dumfriesa na asistenciju Carlosa Augusta. Mirko Marić nije nastupio za domaći sastav.

"Nerazzurri" su ovim rezultatom napredovali na drugu poziciju s osam bodova, bodom manje od vodećeg Napolija koji je "projurio" Cagliarijem slavivši sa 4-0.

Vaterpolo Mladost na nevjerojatan način ostala bez Lige prvaka: Vodili 8:3 i do kraja nisu zabili gol! divider

Šibenik - Varaždin Šibenik i Varaždin remijem zaključili kolo: Pogledajte kako izgleda ljestvica SuperSport HNL-a divider

Ulaznice za dvoboj Dinamo - AEK Dinamo objavio dobre vijesti za navijače: Dodatne ulaznice za Bayern u prodaji! divider