Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Veliki povratak

Prvi put od grozne ozljede: Oršić upisao asistenciju u pobjedi i pritom olakšao Hajduku

Trabzonspor je pobjedio Ružemberok, a drugi gol Turaka servirao je Mislav Oršić

Mislav Oršič (Foto: Profimedia)

Nogometaši turskog Trabzonspora uspješno su odradili prvu utakmicu drugog pretkola Europske lige, u gostima su s 2-0 pobijedili slovački Ružemberok.

Po jedan pogodak u svakom poluvremenu postigao je Trabzonspor za miran uzvrat idućeg tjedna. U prvom dijelu strijelac je bio Egipćanin Trezeguet koji je za 1-0 zabio u 39. minuti.

Sve do 91. minute stajao je taj rezultat, a tada je Canak postavio konačnih 2-0. Pritom mu je asistirao hrvatski nogometaš Mislav Oršić koji je za goste zaigrao od 80. minute.

Jednim okom ovaj susret prati i splitski Hajduk koji će, ukoliko bude bolji u drugom pretkolu Konferencijske lige od HB Torshavna, u trećem igrati protiv poraženog iz ovog ogleda, a to bi vrlo vjerojatno trebao biti Ružemberok.

Hajduk - Torshavn Hajduk na krilima Poljuda otvorio sezonu uvjerljivom pobjedom: Gattuso podijelio dva debija divider

Stjepan Radeljić VIDEO Neugodna ozljeda obilježila utakmicu Rijeke: "Stradala su rebra" divider

Željko Sopić Šerif izgubio na domaćem terenu: Evo zašto to nisu dobre vijesti za Rijeku divider