Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
zabio i suarez

Messi zabio nova dva gola i slavi trofej u Americi: Regularni dio sezone zaokružio sjajnom partijom

Inter Miami u srijedu je u Ohiju svladao domaći Columbus Crew s 2:3, a dva gola zabio je Lionel Messi.

Lionel Messi (Foto: Profimedia)

Inter Miami u srijedu je u Ohiju svladao domaći Columbus Crew s 2:3, a dva gola zabio je Lionel Messi, i to je momčadi s Floride donijelo prvo mjesto u prvenstvu MLS-u na kraju regularne sezone.

Inter Miami tako osvaja "supporters' shield", naziv trofeja koji se dodjeljuje momčadi s najboljim rezultatom na kraju prvenstva, ali prije play-offa koji će odlučiti prvaka od 23. listopada.

Na travnjaku aktualnog prvaka Columbus Crewa 37-godišnji Messi je postigao prva dva pogotka za Inter, jedan iz igre u 45. minuti i drugi iz slobodnog udarca u sudačkoj nadoknadi na kraju prvog poluvremena.

Argentinac, koji se nedavno vratio s dvomjesečne pauze zbog ozljede, ove je sezone skupio 17 golova i 15 asistencija u 17 ligaških utakmica.

Crew je smanjio na 1:2 u prvoj minuti drugog poluvremena zahvaljujući pogotku Diega Rossija, a samo dvije minute kasnije Luis Suarez je zabio treći gol za Miami sa (1:3).

Nakon toga Cucho Hernandez smanjio rezultat s bijele točke. Kolumbijac je u završnici utakmice izveo još jedan jedanaesterac, ali ga je obranio Drake Callender.

Nenad Bjelica Bjelica objasnio zašto je zaradio isključenje: "Shvatio je da znam njemački..." divider

Arijan Ademi L'Equipe žestoko o Ademiju, dali mu najgoru ocjenu i poručili: ''Trebao je biti isključen u prvom dijelu'' divider

Dinamo - Monaco Evo što susjedi pišu: "Dinamo i plače i slavi. Bili na korak od raja, a onda je isplivala balkanska crta" divider