Četvrti ove sezone

Legenda srušila Trabzon: Bjelica novim porazom korak bliže otkazu

Trabzonspor je upisao četvrti poraz u tuskom prvenstvu.

Nenad Bjelica (Foto: Afp)

Novi poraz u turskom nogometnom prvenstvu upisao je Trabzonspor, sastav kojeg vodi hrvatski strateg Nenad Bjelica, Adana Demirspor je pred svojim navijačima slavila 1-0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je u 29. minuti iskusni 36-godišnji portugalski igrač Nani. Za goste je od 72. minute zaigrao hrvatski nogometaš Tonio Teklić.

Bruno Marić Jedno je kazneni udarac na Opus Areni, a u Koprivnici slična situacija - ne: Kriterij se mijenja iz kola u kolo divider

Trabzonspor je time upisao četvrti poraz u sezoni te se nalazi na petom mjestu ljestvice. Adana Demirspor, klub koji je ove sezone u Europi bio bolji od Osijeka, trenutačno je treći i ima 17 bodova, odnosno, pet više od Trabzonspora.

Na samom vrhu, uz utakmicu manje, nalazi se Fenerbahce koji ima svih sedam pobjeda i 21 bod.

Novi spektakularan pogodak postigao je Bruno Durdov! 😳

2. minuta, prvijenac Ivana Rakitića u SuperSport HNL-u 👏

Kraj utakmice, pobjeda Dinama u Varaždinu!