SPORTOVI
Nogomet
Za vratom Barcelone

VIDEO Modrić asistirao za topčinu Valverdea, grozna ozljeda legende: Real srušio Villarreal na Bernabeu

U devetom kolu španjolske La Lige Real Madrid srušio je Villarreal 2-1, a asistenciju za pogodak Valverdea upisao je Luka Modrić.

Luka Modrić (Foto: Profimedia)

Nogometaši Reala slavili su u derbiju 9. kola Španjolske lige na svom Bernabeu protiv Villareala s 2-0, a asistenciju za prvi gol domaćina ubilježio je Luka Modrić.

Modrić je u 14. minuti izveo udarac s kuta i u očito uigranoj akciji pronašao Fedea Valverdea, koji udarcem izvana pogađa mrežu Villareala. Video Modrićeve asistencije možete pogledati OVDJE.

Pobjedu je potvrdio u 73. minuti Vinicius na dodavanje Valverdea, dok su gosti najbolju priliku propustili u 16. minuti kada je Nicolas Pepe pogodio gredu.

Pobjedu je malo pokvarila teška ozljeda koljena Danya Carvajala u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Modrić je izašao u sudačkoj nadoknad, a Real se iskupio za europski poraz od Lillea u utorak.

"Kraljevski klub" se sada na vrhu s 21 bodom izjednačio s vodećom Barcelonom, koja ima utakmicu manje. Villareal je treći s 17 bodova.

Nikola Vlašić Inter s igračem više drhtao do zadnje sekunde, Vlašić ušao i nakon tri minute zabio divider

Ozljeda Ivana Perišića VIDEO Perišić zadobio ozljedu u tek drugom nastupu za PSV: Probao je nastaviti, ali nije mogao divider

Wayne Rooney VIDEO Rooneyjev klub zabio za pobjedu u 97. minuti, uslijedilo je veliko slavlje divider