Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Ovo će odjeknuti

Engleska legenda prozvala Španjolca, pa grdno zažalila: Nakon finala stigao je brutalan odgovor

Marc Cucurella asistirao je za pobjednički gol Španjolske protiv Engleske na Euru 2024.

Gary Neville (Foto: Afp)

Španjolska je pobjedom protiv Engleske (2:1) na Olimpijskom stadionu u Berlinu osvojila Europsko prvenstvo u nogometu. Pobjednički pogodak zabio je Mikel Oyarzbal u 86. minuti dvoboja na asistenciju Marca Cucurelle, koji je nakon turnira imao posebnu poruku za englesku nogometnu legendu Garyja Nevillea.

Nekadašnja zvijezda Manchester Uniteda, a danas stručni komentator tijekom turnira analizirao je Furiju i upravo izdvojio braniča Cucurellu kao najslabiju kariku momčadi:

"Mislim da je on jedan od razloga zbog kojih Španjolska vjerojatno neće otići do kraja", kazao je Neville i duboko požalio.

Španjolci ne samo da su otišli sve do kraja već su i svladali Englesku u finalu, a upravo je Cucurella bio asistent za pobjednički pogodak protiv Engleske (2:1) u 86. minuti dvoboja.

Kao da to nije bila dovoljna pljuska, Cucurella se oglasio tijekom velikog slavlja i poslao jasnu poruku Nevilleu koja će glasno odjeknuti:

"Otišli smo do kraja, Gary. Hvala na potpori", poručio je branič Chelseaja i španjolski nogometni reprezentativac na svom profilu na Instagramu.

Harry Kane Engleski mediji neutješni: ''Nogomet se ne vraća kući. 58-godišnja agonija se nastavlja…'' divider

Dani Olmo spašava s linije VIDEO Dani Olmo ponovno je junak Španjolske: U 90. minuti s gol linije čudesno spasio čisti gol divider

Mikel Oyarzabal VIDEO Pogledajte sve pogotke s finalne utakmice Europskog prvenstva divider

Marc Cucurella poslao poruku Garyju Nevilleu Marc Cucurella poslao poruku Garyju Nevilleu (Foto: Instagram/Marc Cucurella)