Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
kakav preokret

Everton ostao na dnu ljestvice: Imali dva gola prednosti do 87. minute, a onda - šok!

Na utakmici Evertona i Bournemoutha dogodio se preokret o kojem će se još dugo pričati.

Everton (Foto: Afp)

Nogometaši Evertona ostali su na dnu ljestvice engleske Premier lige nakon što su u 3. kolu pretrpjeli i treći poraz, ovoga puta na svom Goodison Parku od Bournemoutha sa 2-3 (0-0) iako su do 87. minute vodili sa 2-0.

Keane (51) i Calvert-Lewin (57) su početkom nastavka pogađali za Everton, ali su Semenyo (87), Cook (90+2) i Sinisterra (90+7) kreirali nesvakidašnji preokret.

Everton je tako i dalje bez bodova, kao i povratnik u Premier ligu Southampton koji je izgubio sa 1-3 na gostovanju kod Brentforda, te Crystal palace koji u nedjeju gostuje kod Chelseaja. Bournemouth je sedmi s pet bodova, a Brentford peti sa šest koliko ima i sedma Aston Villa koja je u susjedskom derbiju kao gost svladala Leicester City sa 2-1.

Po šest bodova imaju i Manchester City te Liverpool uoči svojih dvoboja 3. kola, City će kasnije u subotu gostovati kod West Ham Uniteda, a Liverpool u nedjelju kod Manchester Uniteda.

U prvoj utakmici 3. kola Arsenal i Brighton and Hove Albion su igrali 1-1 (1-0). Domaći su poveli golom Havertza (38), a poravnao je Joao Pedro (58). Oba sastava sada imaju po sedam bodova.

Gennaro Gattuso VIDEO Legendarni hrvatski trener: "Čuo sam da se Gattuso skinuo i trčao gol po terenu..." divider

Lovro Majer se ozlijedio Nova glavobolja za Dalića, Vatreni u bolovima napustio teren: "Ovo ne izgleda dobro" divider

Martin Baturina Dinamo odbio golemu ponudu, Talijani šokirani: Evo koliko Zajec traži za Baturinu i neće da čuje za manje divider