Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
komentirao i dolazak menala

Đalović iskreno nakon derbija: ''Da mi je netko ponudio 1:1 prije utakmice, prihvatio bih!''

Nakon remija s Dinamom, Radomir Đalović prokomentirao je nastup svojih igrača.

Radomir Đalović (Foto: Damir Skomrlj/Cropix)

U posljednjem susretu 5. kola HNL-a nije bilo pobjednika, u derbi ogledu na Rujevici nogometaši Rijeke i Dinama su odigrali 1:1 (0:1).

Aktualni doprvak i prvak na različite su načine dočekali ovaj susret jer je tijekom tjedna Rijeka ponižena u svom europskom susretu te je izgubila s čak 5:0 u Ljubljani od Olimpije. Dinamo je ispunio svoj cilj te je preko Qarabaga izborio novi nastup u Ligi prvaka.

Na valu tog uspjeha Dinamo ipak nije ostvario novu pobjedu u nizu premda je poveo u 22. minuti kada je strijelac bio Bruno Petković. U 50. minuti konačnih 1:1 je postavio Veldin Hodža.

Nakon susreta Radomir Đalović prokomentirao je nastup svojih igrača.

''Poslije debakla u Ljubljani gdje smo se osramotili, igrači su pokazali da je to bila loša noć, ne možemo ni sami objasniti što se dogodilo. Hendikepirani smo bili, Pašalić, Fruk i Radeljić nisu mogli trenirati. Bilo smo pravi danas, možda bili i malo bolji od Dinama'', započeo je Đalović.

Držali ste konce igre u drugom dijelu u drugom dijelu.

''Puno smo radili pričali, tražili uzrok debakla. Tražili smo danas da radimo sve suprotno od Ljubljane, da budem agresivni, da idemo 100 posto. Nije lako poslije onakvog debakla ući dobro u utakmicu. Mogli smo zabiti i drugi gol. Da mi je neko ponudio prije utakmice 1:1, prihvatio bih'', iskreno je kazao.

Pauza je pred vama, što očekujete?

''Dobro će doći pauza, prije svega da igrači ozdrave, da se skupimo i dobro treniramo. Želimo biti konkurentni za sam vrh HNL-a.''

Menalo, dolazi li?

''Sigurno da će biti pojačanja, uprava radi na tome. Napadač i još koji igrač, očekujemo da nam se pridruže u naredna dva dana'', zaključio je.

Sandro Kulenović i Fran Brodić Bivši napadač Dinama briljira u novom okruženju, kupio je navijače u samo pet utakmica divider

Franjo Ivanović i Ivan Jolić Franjo Ivanović već zaigrao u Belgiji, mlađani trener pružio mu priliku divider

Vanja Drkušić VIDEO Zbog izjave o Zvezdi mu propao transfer u Dinamo, a sad je umalo nastradao od topovskog udara divider