SPORTOVI
Nogomet
Zabilo i novo pojačanje

Dinamo uvjerljivo slavio na Maksimiru: Ovo je bila posebna utakmica za Pjacu

Marko Pjaca je zabio pogodak za Dinamo u povratničkom nastupu za Dinamo na Maksimiru.

Marko Pjaca (Foto: Ronald Gorsic/Cropix)

Dinamo je svladao Vardar rezultatom (3:0) u prijateljskom susretu koji je pred navijačima odigran na Maksimiru.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 2:0, prvo je zabio Sandro Kulenović u 37. minuti, a u prvoj minuti sudačke nadoknade na listu strijelaca se upisao i Marko Pjaca. U 85. minuti susreta Raul Torrente, koji je nedavno stigao na Maksimir iz Španjolske, zabio je pogodak i postavio konačan rezultat utakmice.

Dodajmo kako je ovo bila posebna utakmica za Pjacu iz više razloga. Naime, 20. srpnja 2016. godine je zabio posljednji pogodak za Dinamo baš protiv Vardara, a osam godina kasnije je zabio prvi, povratnički pogodak istoj momčadi.

Od Vardara do Vardara...

Ivan Rakitić na dočeku FOTO Još jedna legenda se javila Rakitiću nakon velikog dočeka: Bio je kandidat za klupu Hajduka divider

Dinamo slavi naslov prvaka Nove bombe u HNL-u: Dinamo radi na dva velika pojačanja, stižu milijunske ponude za Petkovića i Ivanovića? divider

Ivan Rakitić VIDEO Rakitić krenuo jako: Odradio posebne pripreme na glavnom terenu Poljuda divider