Sve su rekli

FOTO Dinamo se oglasio nakon sjajne Olmove predstave: Napisali su samo jednu riječ

Dinamo je poslao poruku svom bivšem igraču Daniju Olmu nakon polufinala Eura 2024.

Dani Olmo (Foto: Afp)

Dani Olmo bio je odličan u pobjedi svoje Španjolske protiv Francuske (2:1) za plasman u finale Europskog prvenstva u nogometu.

Iako je bio upitan za polufinalni dvoboj u Munchenu, španjolski izbornik Luis de la Fuente dao mu je šansu od prve minute, a Olmo mu se odužio na najbolji mogući način.

U 25. minuti zabio je pogodak za preokret protiv Tricolora na 2:1. Iako je prvo pogodak bio označen kao autogol Julesa Koundea, UEFA je na kraju ipak pripisala pogodak bivšem igraču Dinama.

Nakon posljednjeg sučevog zvižduka koji je označio prolaz Španjolske u finale Europskog prvenstva, Dinamo se oglasio na službenom X profilu. Objavili su Olmovu fotografiju i napisali samo jednu riječ:

"Ponosni".

Naravno, ovakve predstave itekako vesele Plave jer imaju pravo na 20 posto razlike od budućeg Olmovog transfera. Europski velikani mogu kupiti sjajnog Španjolca za 60 milijuna eura, a od tog iznosa oko 6 milijuna eura bi trebalo sjesti na račun hrvatskog prvaka.

Dani Olmo i Lamine Yamal La Roja u finalu Eura: Španjolska preokrenula protiv Francuske, Yamal i Olmo šokirali Tricolore divider

Lamine Yamal VIDEO Polagao ispite tijekom Eura pa zabio golčinu za povijest: Srušio je i Peleov rekord divider

Marc Cucurella München zviždao španjolskoj zvijezdi na svaki dodir: Ovo mu nisu zaboravili, pokrenuli su čak i peticiju divider