SPORTOVI
Nogomet
Pobjegli Realu

Barca skoro prosula pobjedu u 94. minuti, Madriđani promašili nemoguće

Hansi Flick je upisao sedmu pobjedu u isto toliko ligaških utakmica s Barcelonom.

Barcelona - Getafe (Foto: Afp)

Nogometaši Barcelone nastavljaju nizati pobjede u španjolskom prvenstvu. U susretu sedmog kola La Lige porazili su Getafe sa 1-0 upisavši i sedmu pobjedu.

Pogodak odluke zabio je Robert Lewandowski u 20. minuti. Gosti su u četvrtoj minuti nadoknade mogli šokirati Barcu, no Borja Mayoral je promašio nemoguće. Hansi Flick je upisao sedmu pobjedu s gol-razlikom 23:5.

U ranije odigranom susretu Girona i Rayo Vallecano su odigrali bez golova.

Girona, koja je prošle sezone bila najugodnije iznenađenje Primere, upisala je prvi remi nakon tri uzastopna poraza, dva u prvenstvu (Barcelona, Valencia), te jednog u Ligi prvaka (PSG).

Barcelona vodi na ljestvici sa 21 bodom, četiri više od Real Madrida.

Fotografiju velikog promašaja možete vidjeti OVDJE.

Dominik Kotarski Kotarski vrlo dobar na otvaranju Europske lige, ali nije uspio izbjeći poraz na vrućem terenu divider

RK Zagreb Zagrebaši se vraćaju i s drugog gostovanja u Ligi prvaka ove sezone praznih ruku divider

Sandro Kulenović - 2 VIDEO Dinamov najbolji strijelac: "Kako smo upali u krizu, tako ćemo i izaći. Svi znamo koliko muke..." divider