Precizan s 11 metara

VIDEO Napadač Vatrenih zabio prvi pogodak u novoj sezoni

Hrvatski napadač Ante Budimir zabio je prvi pogodak u sezoni za Osasunu.

Ante Budimir (Foto: Afp)

Osasuna je pobijedila Las Palmas 2-1 u utakmici šestoga kola španjolske La Lige, a domaća momčad je povela pogotkom Ante Budimira u 39. minuti iz kaznenog udarca.

Za hrvatskog nogometnog reprezentativca ovo je bio prvi pogodak sezone, Alberto Moleiro je izjednačio dvije minute kasnije, dok je Aimar Oroz zabio za pobjedu Osasune u 60. minuti.

Ranije su Valladolid i Real Sociedad odigrali 0-0, a Luka Sučić je za goste igrao do 67. minute.

Pogodak Ante Budimira možete vidjeti OVDJE.

Slaven Belupo - Dinamo VIDEO Pogledajte kako je Slaven Belupo šokirao Dinamo divider

Slaven Belupo - Dinamo VIDEO Potpuni potop Modrih u Koprivnici, Slaven osramotio obranu Dinama za prvu pobjedu ove sezone divider

Hajduk - Gorica VIDEO Rapsodija Bijelih na Poljudu: Hajduk srušio Goricu, a Durdov ispisao povijest kluba divider