Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Ne prestaje zabijati

VIDEO Na pravom mjestu, u pravo vrijeme: Kramarić već zabio četvrti pogodak u sezoni

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić je stigao do četvrtog pogotka u Bundesligi.

Andrej Kramarić (Foto: Afp)

Andrej Kramarić zabio je pogodak u porazu svog Hoffenheima kod Eintracht Frankfurta (3-1) u susretu 2. kola njemačke Bundeslige.

Eintracht je prvo poluvrijeme završio s vodstvom 2-0 zahvaljujući golovima Huga Ekitikea (24) i Huga Larssona (33). Andrej Kramarić je u 54. minuti smanjio zaostatak Hoffenheima, ali je dvije minute poslije Omar Marmoush postavio konačnih 3-1.

Kramarić je odigrao cijelu utakmicu za gostujuću momčad, a sa četiri pogotka je najbolji strijelac Bundeslige nakon nepotpuna dva kola.

Lovro Majer je bio u početnoj postavi Wolfsburga koji je na gostovanju u Kielu pobijedio Holstein sa 2-0, a hrvatski reprezentativac je zamijenjen na poluvremenu. Maximilian Arnold (27) i Sebastian Bornauw (30) su u razmaku od tri minute s dva pogotka donijeli Wolfsburgu prvu pobjedu u novoj sezoni.

Hrvatski stoper Jakov Medić je odigrao 81 minutu u porazu njegovog Bochuma, koji je pred svojim navijačima izgubio sa 0-2 od Borussije Moenchengladbach.

Utakmicu sa šest pogodaka odigrali su Stuttgart i Mainz, ali je dvoboj završio bez pobjednika. Pobjednika nije bilo ni u susretu Werdera i Borussije Dortmund u Bremenu, ali tamo nije bilo ni pogodaka.

Borussia Dortmund je i s bodom privremeno izbila na čelo ljestvice, a četiri boda ima i drugoplasirani Union Berlin koji je u petak sa 1-0 svladao St. Pauli, momčad sa začelja ljestvice.

Novi pogodak Andreja Kramarića možete vidjeti OVDJE.

Lovro Majer se ozlijedio Nova glavobolja za Dalića, Vatreni u bolovima napustio teren: "Ovo ne izgleda dobro" divider

Martin Baturina Dinamo odbio golemu ponudu, Talijani šokirani: Evo koliko Zajec traži za Baturinu i neće da čuje za manje divider

Obračun Torcide i Kohorte VIDEO Procurila snimka obračuna Torcide i Kohorte: Jedna osoba završila u bolnici divider